Fabryka diet

…nie tylko odchudzamy ale i pomagamy zachować wagę! diety, suplementacja, odżywianie, herbalife
O Firmie


Witam,

Nazywam się Monika Rola i jestem życiową optymistką widzącą szklankę do połowy pełną.

Na co dzień jestem mamą trójki pociech, a zawodowo specjalistą ds. żywienia o podłożu psychologicznym:-).

Skończyłam dawne ATK (dzisiejsze UKSW) na kierunku nauki o rodzinie, specjalizacja: psychologia. Rozszerzyłam to o podyplomowe studia w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a następnie o dietetykę w Instytucie Żywności i Żywienia. Moją wiedzę dotyczącą odżywiania i zdrowego stylu życia codziennie poszerzam poprzez dodatkowe szkolenia, kursy i uczestnictwo w klubach dyskusyjnych, gdzie przedmiotem jest aktualna światowa wiedza nt żywności i żywienia.

Od kilku lat prowadzę serwis internetowy „Fabryka Diet„, a od zeszłego roku również „Diety Diety„. Oba portale są dziełem autorskim i traktują o dietach, odżywaniu, zdrowym stylu życia różnie pojętym.

Do października 2009 roku oba portale były przedmiotem spółki akcyjnej o nazwie Fabryka Diet SA, którą założyłam i którą zarządząłam. w 2008 roku wprowadziłam spółkę na New Connect – alternatywny rynek GPW. W kolejnym roku dokonałam pierwszego na rynku NC tak zwanego odwrotnego przejęcia.

Teraz mam czas i możliwości by zajmować się tym, co mnie najbardziej pasjonuje, czyli pomocą ludziom, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze, zmieniając nawyki żywieniowe, zmieniając swój styl życia, odżywainia, aktywności, odchudzając się bądź nie.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z ludźmi poprzez artykuły i publikacje, które pojawiają sie na łamach prasy oraz serwisów internetowych. Pracuję jako specjalista ds żywienia w Centrum Medycznym Dagis na warszawskiej Białołęce, w Centrum Odżywiania i Odchudzania na Kaczej oraz w podobnym Centrum na Bródnie.

Prowadzę zarówno konsultacje indywidualne, jak i innowacyjny projekt: Grupy Wsparcia w Odchudzaniu oraz Kursy Zdrowego Żywienia.

NIE ROZPOCZYNAJ NOWEJ DIETY
ROZPOCZNIJ NOWE ŻYCIE…Z NAMI

Życząc Zdrowej Jakości Życia

Zapraszam
Monika Rola

HEYHO
ul. Książkowa 7D lok.506
03-134 Warszawa
NIP: 825-147-46-04
REGON: 140903009

nr konta mBank:
06 1140 2004 0000 3102 4615 9434

Archiwum

Jako że minął właśnie weekend majowy, który spędziłam m.in. na obserwacji poczynań żywieniowych Polaków, chciałam na świeżo podzielić sie moimi spostrzeżeniami w owy czas poczynionymi. Społeczeństwo, śmiem twierdzić, że ogólnoświatowe, nie tylko polskie, potrzebuje intensywnej edukacji dotyczącej odżywiania!!! I wynika to  nie tylko z tego, że grozi nam epidemia otyłości. Również dlatego, że nasz sposób [...]

czytaj dalej »

Oferta specjalna