Fabryka diet

…nie tylko odchudzamy ale i pomagamy zachować wagę! diety, suplementacja, odżywianie, herbalife
Korzyści

W ramach oferty proponujemy specjalistyczne konsultacje dostosowane do potrzeb klienta:

- Konsultacje Odchudzanie i Kontrola Wagi. Kierujemy ją do osób, które chcą schudnąć od 2 do ponad 50 kg, które podejmowały już w przeszłości próby odchudzania, ale waga wracała, dla osób, które odchudzają się po raz pierwszy i chcą schudnąć raz na zawsze a szczególnie do osób, które mają problemy ze schudnięciem, stosują różne diety i metody, ale waga nie chce spadać – do osób o tzw. trudnym odchudzaniu.Czas trwania Twojego Programu Odchudzania Indywidualnego jest ustalany na pierwszej Konsultacji i trwa tyle czasu ile potrzebujesz, aby osiągnąć swoją wagę docelową. Trener na początku, po Konsultacji Startowej, wstępnie określa przybliżony czas etapu chudnięcia oraz etapu utrzymania wagi. Czas ten może ulec zmianie. Możesz schudnąć szybciej, albo wolniej. Prowadzący na bieżąco będzie to weryfikował i udzielał Ci informacji.
- Konsultacje Bilans Zdrowia i Formy kierujemy do osób, które chcą zmienić nawyki żywieniowe oraz styl życia. Konsultacja ta przeznaczona jest dla każdego, kto chce utrzymywać się w zdrowiu i formie oraz stosować profilaktykę zdrowotną poprzez właściwe odżywianie i aktywność fizyczną.Czas trwania Twojego programu jest ustalany na pierwszej Konsultacji i trwa tyle czasu ile Ty potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele Wellness.

Dodatkową innowacyjną propozycją jest:

Odchudzanie w Grupie Wsparcia

Jest to cykl 12 spotkań (12 tygodni) w grupach, podczas których uczymy się praktycznego odżywiania, odchudzania, poznajemy własny organizm, uczymy się jego potrzeb, innych niż do tej pory, bo prowadzących do schudnięcia. Spotkania prowadzi specjalista, który specjalizuje się w odchudzaniu i prowadzeniu Grup.Program Wyzwanie na Odchudzanie – Grupy Wsparcia kierujemy do osób, które potrzebują dodatkowej motywacji do schudnięcia, chcą zdobyć wiedzę i nauczyć się prawidłowo odżywiać, które rozumieją, że muszą zmienić nawyki żywieniowe i poszerzyć swoją świadomość prozdrowotną. Na naszych Grupach dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, praktycznych i takich, które pozwolą Ci chudnąć na wesoło, bez zbędnych wyrzeczeń, mądrze i zdrowo. Nasi podopieczni z grup chudną średnio 9kg na osobę, a rekordziści nawet do 16-20 kg w ciągu 12 tygodni.

W ramach Grupy Wsparcia otrzymasz:

 1. 12 tygodniowy Kurs Odchudzania
 2. Materiały edukacyjne
 3. Cotygodniowa kontrola
 4. Smaczne i zdrowe przekąski
 5. Osobista Opieka Trenera Wellness
 6. Indywidualna Konsultacja „Odchudzanie i Kontrola Wagi”
 7. Konkurs z nagrodami
 8. Cotygodniowe nagrody
 9. Nagrody motywacyjne
 10. Praca indywidualnie i w swojej grupie
 11. Wesoła i przyjazna atmosfera

Skontaktuj się z nami i zapisz się do najbliższej Grupy Wsparcia.

Archiwum

Jako że minął właśnie weekend majowy, który spędziłam m.in. na obserwacji poczynań żywieniowych Polaków, chciałam na świeżo podzielić sie moimi spostrzeżeniami w owy czas poczynionymi. Społeczeństwo, śmiem twierdzić, że ogólnoświatowe, nie tylko polskie, potrzebuje intensywnej edukacji dotyczącej odżywiania!!! I wynika to  nie tylko z tego, że grozi nam epidemia otyłości. Również dlatego, że nasz sposób [...]

czytaj dalej »

Oferta specjalna