Fabryka diet

…nie tylko odchudzamy ale i pomagamy zachować wagę! diety, suplementacja, odżywianie, herbalife
Kalkulatory

BMI (Body Mass Index) - wskaźnik masy ciała wykorzystywany do oceny stanu odżywienia, określający względną masę ciała. Jest to stosunek masy ciała wyrażonej w kilogramach do kwadratu wzrostu wyrażonego w metrach. Wartości prawidłowe wynoszą od 18,5 do 25kg/m2. Mniejsze świadczą o niedożywieniu, a większe wskazują na nadwagę lub otyłość.

Kliknij teraz i  sprawdź swoje BMI

Wskaźnik WHR (Waist/Hip Ratio)- jest stosunkiem obwodu tali do obwodu bioder.
Wartość tego wskaźnika wykorzystuje się jako kryterium podziału na dwa zróżnicowane typy otłuszczenia i otyłości: androidalny (typu „jabłko”) oraz gynoidalny ( typu „gruszka”).
Uwaga! Wskaźnik nie dotyczy kobiet w okresie ciąży.

WHR = obwód talii (cm)/ obwód bioder (cm)

Kliknij teraz i sprawdź swoje WHR

Prognoza chudnięcia- pokazuje w przybliżeniu ile czasu zabierze nam osiągnięcie wymarzonej wagi. Jest to stosunek wagi aktualnej do wagi zamierzonej podzielony przez uśredniony współczynnik chudnięcia na tydzień.

Kliknij teraz i sprawdź swoją prognozę chudnięcia

Podstawowa Przemiana Materii (PPM) – czyli Basal Metabolic Rate jest  to taka ilość energii, jaką należy dostarczyć organizmowi, aby zapewnić prawidłowe działanie narządów wewnętrznych w warunkach zupełnego spokoju zarówno fizycznego jak i psychicznego, na czczo, oraz w optymalnym klimacie.

Kliknij teraz i sprawdź swoją Podstawową Przemianę Materii

Archiwum

Jako że minął właśnie weekend majowy, który spędziłam m.in. na obserwacji poczynań żywieniowych Polaków, chciałam na świeżo podzielić sie moimi spostrzeżeniami w owy czas poczynionymi. Społeczeństwo, śmiem twierdzić, że ogólnoświatowe, nie tylko polskie, potrzebuje intensywnej edukacji dotyczącej odżywiania!!! I wynika to  nie tylko z tego, że grozi nam epidemia otyłości. Również dlatego, że nasz sposób [...]

czytaj dalej »

Promocja!
Oferta specjalna