Fabryka diet

…nie tylko odchudzamy ale i pomagamy zachować wagę! diety, suplementacja, odżywianie, herbalife
Korzyści

Wyzwanie na Odchudzanie

AdministratorMonika Rola
Specjalista dietetyk

Odchudzanie w Grupie Wsparcia jest to cykl 12 spotkań (12 tygodni) w grupach, podczas których uczymy się praktycznego odżywiania, odchudzania, poznajemy własny organizm, uczymy się jego potrzeb, innych niż do tej pory, bo prowadzących do schudnięcia. Spotkania prowadzi Trener Wellness, który specjalizuje się w odchudzaniu i prowadzeniu Grup.

Dla kogo są Grupy Wsparcia?

Program Wyzwanie na Odchudzanie – Grupy Wsparcia kierujemy do osób, które potrzebują dodatkowej motywacji do schudnięcia, chcą zdobyć wiedzę i nauczyć się prawidłowo odżywiać, które rozumieją, że muszą zmienić nawyki żywieniowe i poszerzyć swoją świadomość prozdrowotną. Na naszych Grupach dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, praktycznych i takich, które pozwolą Ci chudnąć na wesoło, bez zbędnych wyrzeczeń, mądrze i zdrowo. Nasi podopieczni z grup chudną średnio 9kg na osobę, a rekordziści nawet do 16-20 kg w ciągu 12 tygodni.
Co składa się na Odchudzanie w Grupie Wsparcia

1. 12 tygodniowy Kurs Odchudzania

2. Materiały edukacyjne – po każdym spotkaniu uczestnik otrzymuje komplet materiałów edukacyjnych, aby móc w każdej chwili zajrzeć do nich i przypomnieć sobie zasady zdrowego odżywiania, których uczył się na kursie

3. Plany żywieniowe – oraz tabele kalorii, zawartości białek, tłuszczy, węglowodanów, błonnika w produktach spożywczych, które uczestnicy otrzymują w trakcie trwania kursu

4. Cotygodniowa kontrola – na każdym spotkaniu ważymy się, a co kilka spotkań robimy pomiary antropometryczne i pomiary składu ciała oraz prowadzimy stały monitoring utraty wagi, weryfikujemy czy chudniesz z tkanki tłuszczowej czy z beztłuszczowej masy ciała czyli mięśni i kości. Pilnujemy abyś chudł zdrowo.

5. Smaczne i zdrowe przekąski – na zajęcia przygotowujemy zdrowe, niskokaloryczne przekąski, abyś zawsze także w praktyce uczył się zdrowego odżywiania i zmieniał nawyki żywieniowe. Zawsze podczas zajęć podajemy dopicia wodę oraz napoje herbaciano-ziołowe, które wspomagają zdrowe chudnięcie i dodają energii.

6. Osobista Opieka Trenera Wellness - każdy uczestnik dostaje się pod opiekę Osobistego Trenera Wellness, może do niego dzwonić praktycznie 24h/dobę z każdą sprawą i problemem dotyczącym odchudzania i odżywiania

7. Indywidualna Konsultacja „Odchudzanie i Kontrola Wagi” – każdy uczestnik w pierwszych tygodniach uczęszczania na Grupę otrzymuje od swojego Trenera Konsultację, podczas której analizuje stan zdrowia i formy uczestnika i przedstawia mu rozwiązania. Nasi uczestnicy nie muszą korzystać z tych rozwiązać, mogą odchudzać się jaką chcą metodą, byle zdrową. Jeśli natomiast nie mają ustalonej, konkretnej diety i nie są pod stałą opieką specjalisty odchudzania – mogą skorzystać z naszych rozwiązań, pod opieką swojego Trenera.

8. Konkurs z nagrodami pieniężnymi – na zakończenie trwania kursu, z pośród wszystkich uczestników wyłaniamy zwycięzców naszego konkursu utraty wagi. Trzy osoby, które procentowo schudną najwięcej w stosunku do wagi wyjściowej otrzymają od nas motywacyjne nagrody pieniężne. Nagrody wynoszą od 200 do 700 zł.

9. Cotygodniowe nagrody – na każdym spotkaniu, wśród uczestników którzy schudną w danym tygodniu najwięcej, losujemy nagrody – upominki, najczęściej są to zdrowe i smaczne przekąski lub drobne kosmetyki. Wszyscy uczestnicy, którzy schudną zostają nagrodzeni gromkimi brawami i zazdrosnymi spojrzeniami współtowarzyszy. Bardzo często zazdrość wyrażana jest na głos w formie pełnych podziwu gratulacji od innych uczestników.

10. Nagrody motywacyjne – dodatkową atrakcją są nagrody motywacyjne dla całej drużyny (dotyczy dużych grup 20-25 osobowych, dzielimy w nich uczestników na drużyny, w których pracują). Cała drużyna, która będzie miała najlepsze wyniki, w nagrodę dostaje zabiegi upiększające buzię i sylwetkę, lub inne formy odnowy biologicznej.

11. Praca indywidualnie i w swojej grupie – przez 12 tygodni poznajemy się, zaprzyjaźniamy, uczymy się dbać o swoją dietę indywidualnie oraz uczestnicy wspierają się zespołowo, wymieniają przepisami na zdrowe posiłki.

12. Wesoła i przyjazna atmosfera – jednym słowem – odchudzanie wcale nie musi być smutne – z nami schudniesz na wesoło i radośnie, wśród przyjaciół

Specjalista dietetyk
Monika Rola
Archiwum

Jako że minął właśnie weekend majowy, który spędziłam m.in. na obserwacji poczynań żywieniowych Polaków, chciałam na świeżo podzielić sie moimi spostrzeżeniami w owy czas poczynionymi. Społeczeństwo, śmiem twierdzić, że ogólnoświatowe, nie tylko polskie, potrzebuje intensywnej edukacji dotyczącej odżywiania!!! I wynika to  nie tylko z tego, że grozi nam epidemia otyłości. Również dlatego, że nasz sposób [...]

czytaj dalej »

Oferta specjalna