Fabryka diet

…nie tylko odchudzamy ale i pomagamy zachować wagę! diety, suplementacja, odżywianie, herbalife
Korzyści

Bilans zdrowia i formy

AdministratorMonika Rola
Specjalista dietetyk

Twoja Konsultacja z Trenerem Wellness z zakresu „Bilansu Zdrowia i Formy” wchodzi w skłąd Indywidualnego Treningu Wellness, który kierujemy do osób, które chcą zmienić nawyki żywieniowe oraz styl życia na jeszcze lepszy. Konsultacja ta przeznaczona jest dla każdego, kto chce utrzymywać się w zdrowiu i formie oraz stosować profilaktykę zdrowotną poprzez właściwe odżywianie i aktywność fizyczną.

Twoje korzyści:

Podczas Bilansu Zdrowia i Formy wspólnie z Twoim Trenerem Wellness przeanalizujecie Twoje nawyki żywieniowe i stylu życia, wykonacie pomiar składu Twojego ciała i jego analizę. Na tej podstawie ustalicie Twoje cele i drogę do ich realizacji poprzez:

* Twój program diety talerzowej – oparty na piramidzie zdrowego żywienia zespołu Prof. W.Willetta, Szefa Harvardzkiej Szkoły Zdrowia Publicznego. Tutaj Trener wskaże  Ci jedzenie, które jest zgodne z Twoim kształtem ciała, typem metabolicznym, preferencjami smakowymi, osobiste zapotrzebowanie na proteiny. Dowiesz się jakie jedzenie jest dla Ciebie idealne na codzień a co możesz jeść od czasu do czasu.

* Twoje podstawowych parametry diety – indywidualne zapotrzebowanie na wodę, proteiny, proporcje diety tzw. „talerzowej”

* Twój program diety suplementacyjnej – oparty na piramidzie suplementacyjnej (Council of Responsible Nutrtion) oraz Kole Inteligentngeo Odżywiania. W naszej ofercie suplementacyjnej znajdziesz najlepsze na rynku produkty, lidera rynkowego w zakresie suplementów i substytutów diety – firmy Herbalife Ltd. Firmę Herbalife na polskim rynku wyróżnia to, że jej produkty są naturalne oraz przebadane klinicznie, a co za tym idzie w pełni bezpieczne i o potwierdzonym działaniu.

* Twój program aktywności fizycznej - sugestie dotyczące ćwiczeń, ich ilości oraz rodzaju:

* Konsultacje kontrolne – regularne spotkania z twoim Trenerem, podczas których sprawdzać będziecie Twoje postępy poprzez pomiary kontrolne i stała analizę postępów w Twoim programie. Jeśli będzie taka potrzeba to Trener będzie wprowadzał odpowiednie modyfikacje do Twojego programu.

* Konsultacje telefoniczne lub e-mailowe

* Wsparcie i motywacja w trakcie trwania programu

* Proste, skuteczne rozwiązania

Ile trwa program i gdzie się spotykamy?

Czas trwania Twojego programu jest ustalany na pierwszej Konsultacji i trwa tyle czasu ile Ty potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele wellness. Konsultacje odbywają się w naszej Poradni Centrum Odchudzania i Odżywiania, na warszawskiej Woli (blisko Centrum), ul. Kacza 8D ale istnieje także możliwość, aby Trener Wellness przyjeżdżał na Konsultacje do Ciebie do domu.

Specjalista dietetyk
Monika Rola
Archiwum

Jako że minął właśnie weekend majowy, który spędziłam m.in. na obserwacji poczynań żywieniowych Polaków, chciałam na świeżo podzielić sie moimi spostrzeżeniami w owy czas poczynionymi. Społeczeństwo, śmiem twierdzić, że ogólnoświatowe, nie tylko polskie, potrzebuje intensywnej edukacji dotyczącej odżywiania!!! I wynika to  nie tylko z tego, że grozi nam epidemia otyłości. Również dlatego, że nasz sposób [...]

czytaj dalej »

Oferta specjalna