Fabryka diet

…nie tylko odchudzamy ale i pomagamy zachować wagę! diety, suplementacja, odżywianie, herbalife
Fitness

Ćwiczenia na całe ciało

AdministratorMonika Rola
Specjalista dietetyk

Organizm ludzki, jego budowa i funkcjonowanie, nastawione są na dużą aktywność fizyczną. Jednak rozwój cywilizacyjny „posadził” nas przy komputerach, biurkach, przed telewizorami, na samochodowych fotelach. Po ciężkim, pełnym stresów dniu pracy już nie chce nam się iść do klubu fitness. Dlatego właśnie my „przyprowadzamy” klub fitness do Ciebie. Wystarczy tylko chcieć, gdyż systematyczne wykonywanie ćwiczeń przygotowanych przez naszych instruktorów ma wiele zalet.

Głównym celem treningu całego ciała jest poprawa stanu zdrowia, ogólnej sprawności fizycznej i uzyskanie tzw. równowagi mięśniowej. Ćwiczenia te, w połączeniu z dietą przez nas proponowaną, pomagają w regulacji wagi ciała, redukcji tkanki tłuszczowej, wzmacniają serce, podnoszą wydajność przemian metabolicznych, zwiększają gęstość kości (przeciwdziałają osteoporozie), zwiększają siłę mięśniową, zapobiegają kontuzjom podczas codziennych czynności oraz wpływają stabilizująco na ciśnienie krwi. Uprawianie naszych ćwiczeń siłowych ma też istotny walor psychologiczny, bowiem możliwość nadania swojemu ciału wymarzonych kształtów daje dobre samopoczucie. Zwiększone podczas ćwiczeń wydzielanie oksytocyny oraz dopaminy powoduje poprawę koncentracji, przezwyciężenie stresu oraz pozytywne nastawienie do życia.

Zatem zapraszamy do ćwiczeń razem z nami.

Specjalista dietetyk
Monika Rola
Archiwum

Jako że minął właśnie weekend majowy, który spędziłam m.in. na obserwacji poczynań żywieniowych Polaków, chciałam na świeżo podzielić sie moimi spostrzeżeniami w owy czas poczynionymi. Społeczeństwo, śmiem twierdzić, że ogólnoświatowe, nie tylko polskie, potrzebuje intensywnej edukacji dotyczącej odżywiania!!! I wynika to  nie tylko z tego, że grozi nam epidemia otyłości. Również dlatego, że nasz sposób [...]

czytaj dalej »

Oferta specjalna